HAKKIMIZDA

   BEYLİKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ, 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü ilçesinde kurulmuş ve şu an için amatör olarak 'Futbol' branşında faaliyet gösteren bir spor kulübüdür.

   Kulübümüzün ana hedefi; bilimsel ve sistemli olarak faaliyetlerini sürdüren ve bu çalışmalar neticesinde başarılı 'futbolcular' yetiştirebilen bir 'ALTYAPI FUTBOL KULÜBÜ' olmaktır. Hepimiz biliyoruz ki futbol, ülkemizde ve tüm dünyada coşkuyla ve heyecanla takip edilen, büyük kitlelere ulaşarak biraraya getirebilen sportif faaliyetlerin en başında gelmektedir. Bununla birlikte yine hepimiz biliyoruz ki, ülkemizde futbol konusunda maalesef ciddi anlamda altyapı sorunu ve eksikliği bulunmaktadır. Buradan hareketle Beylikgücü Spor Kulübü olarak ana hedefimizi ciddi ve başarılı bir 'ALTYAPI FUTBOL KULÜBÜ' olabilmek ve Türk Futboluna elimizden geldiğince katkıda bulunabilmek olarak belirledik. Bu hedef doğrultusunda en büyük ve öncelikli amacımız ise; ahlaklı, karakterli, spor kültürü ve disiplinini hayat felsefesi olarak benimsemiş, yetenekli ve başarılı  sporcular yetiştirip Türk Futboluna kazandırmaktır. Bunun yanında Kulübümüz çatısı altında spor yapan çocuklarımız ve gençlerimizin her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını, sağlıklı ve düzenli beslenmelerini, sporcu ahlakı ile yetişerek önce kendilerine, ailelerine, çevrelerine, vatana ve millete faydalı, bedenen ve ruhen gelişerek maddi ve manevi yönden sevgili ve saygılı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak da yine amaçlarımız arasında önemli yer tutmaktadır.

   Beylikgücü Spor Kulübü olarak altyapıda oluşturduğumuz takımlarımıza oyuncu seçerken öncelikle; Galatasaray Spor Kulübü resmi futbol okulu olarak 2010 yılından itibaren yine kendi bünyemizde faaliyet gösteren BİZİMKENT GALATASARAY FUTBOL OKULU' muzda, futbolun temel teknik ve taktik eğitimlerini almış ve bu eğitimleri kendi yeteneğiyle birleştirerek olgunlaştırmış başarılı öğrenciler arasından seçmekteyiz. Bu anlamda BEYLİKGÜCÜ SPOR KULÜBÜMÜZ altyapı takımlarına sürekli olarak yetenekli oyuncular sağlayan BİZİMKENT GALATASARAY FUTBOL OKULU'muzun kulübümüze büyük katkısı olacağı inancındayız.

   Amatör bir spor kulübü olarak, öncelikle kendi bölgemizdeki çocuklarımız için iyi ve güzel şeyler yapabilmek noktasında hareket eden BEYLİKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ'müze, tüm Beylikdüzü halkının desteğini bekliyor, sevgi ve saygıyla mutlu yarınlar diliyoruz.

                                                                                                         BEYLİKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ

Bu yazı 19636 defa okundu.